Předem děkuji za Vaše názory. Rolujte dolů a přidejte svůj..děkuji

Datum: 15.01.2013

Vložil: Katka

Titulek: Rakovina prsu

Dnes je to téměř rok, co jsem dostala potvrzeno to, co jsem zatím jen tušila – diagnóza rakovina prsu. Než jsem se stihla z této hrozné noviny vzpamatovat, už jsem ležela na operačním sále. Následovala po dobu 5 měsíců chemoterapie a na závěr ještě ozařování. Vlastně je to teprve měsíc, co to mám všechno za sebou. Celou tu nepříjemnou léčbu jsem kupodivu zvládala docela dobře. Měla jsem totiž velké štěstí, že jsem ještě dříve, než jsem onemocněla, začala jíst zelené potraviny. Do poslední chvíle před operací jsem lyžovala a tři týdny po operaci jsem už opět stála na lyžích. Zvýšila jsem si dávky zelených potravin, ječmen jsem pila 5x denně a k tomu 20 tablet chlorelly. Až teprve chemoterapie omezila moje aktivity, přesto jsem však zvládla postarat se o domácnost a syna. I v průběhu chemoterapie jsem chodila na delší procházky, normálně chodila mezi lidi a dokonce jsem i několikrát hrála golf. Kromě zelených potravin jsem v době léčby chemoterapií ještě vyhledala na pomoc čínskou medicínu. Pomocí pulsů mi Michal Švienty doporučil nejvhodnější potravinové doplňky k posílení imunity a dodal potřebnou energii k dokončení léčby. Ozařování už pak byla vlastně hračka.

Teď ještě na základě zjištění pulsní diagnostiky doplňuji chybějící minerály, které ze mne chemoterapie vycucla (většinou se jedná o vápník a některé další prvky). Cítím se skvěle a hlavně, už zase stojím na lyžích. Mám za sebou již dva týdny lyžování a jde mi to stejně dobře jako loni.


Zpět na diskuzi