Předem děkuji za Vaše názory. Rolujte dolů a přidejte svůj..děkuji

Datum: 09.03.2015

Vložil: Filip

Titulek: LUPENKA

Od dětství jsem jezdil s rodiči k moři a neměl jsem žádné problémy s lupenkou. Jezdili jsme každý rok zhruba na 10 dní a zažíval jsem bezstarostné dětství. Po maturitě jsem nastoupil na vysokou školu, kde byli nároky na studium podstatně vyšší, než střední škole, bydlel jsem v jiném městě, osamostatňoval se a rodinné dovolené jsem taky vynechával. Živná půda pro lupenku, začal jsem mít starosti se studiem, až na pár známých to bylo cizí město a další věci se jen přidávali. Nejdříve jsem si myslel, že mám lupy a proto mě svědí hlava, proto jsem začal používat šampony proti lupům a víc jsem se svěděním nezabýval. Zhruba po roce mi byla diagnostikována lupenka a naleziště se mi rozšířilo z původních 2-3 malinkých ložisek pod vlasy na celou vlasatou část hlavy, holeně a lokty. Chvílemi jsem byl zoufalý a oznámení, že je tato nemoc na celý život, mě nijak nepodpořilo. Pustil jsem do dlouhého boje s lupenkou. a začal jsem testovat různé zázračné přípravky, koupele a další léčiva. Začínal jsem s produkty z konopí a ozařováním UV světlem. Na ozařování jsem chodil 2-3 krát týdně a masti používal podle doporučení. Bohužel po roce a několika měsících se lupenka rozšířila, takže tato metoda pouze zpomalila průběh. Rozhodl jsem se vyzkoušet pomoc doktorů. Problém byl, že na kožním oddělení mi lupenku potvrdili až na 3 pokus a moje důvěra se rapidně snížila a léčba kortikoidní mastí Belosalic nepomohla. Proto jsem začal navštěvovat společnost Homea, kde mi byly doporučeny jiné přípravky s kortikoidy a 2x týdně jsem chodil na ozařování biolampou. Dále jsem užíval jiné kortikoid ní masti, aloe vera, propolis,… lékař mi už doporučil pouze injekce, které jsem odmítl a další řešení byla velmi nákladná, dosahujících desítek tisíc. Po těchto pokusech se lupenka zhoršila a šířila pomalu. Shodou okolností mi mamka doporučila vyzkoušet Shiatsu, jako relaxační masáž. Tady jsme se poprvé potkali s Michalem a začali jsme pracovat na mém zdravotním stavu. Nejdříve jsem si říkal, že to těžko pomůže, ale masáž je příjemná a vytrval jsem. Začal jsem měnit svoji stravu, starosti se studiem ustaly a začal jsem mít jiný pohled na věc. Neřešil každou prkotinu, víc přemýšlel pozitivně a přestal řešit problémy cizích lidí, čímž jsem se dostal do větší pohody, i klidu. Změnil jsem lékaře a ten mi doporučil krém obsahující rašelinu a lihovou mastičku. Po necelých 2 letech soustavné práce na shiatsu jsem zažil téměř šok. Během měsíce mi lupenka zmizela z nohou, loktů a na hlavě mi pod vlasy zůstalo 1% z původní oblasti. Nejdříve jsem tomu nemohl uvěřit, ale opak je pravdou. Nevěřím, že je lupenka nevyléčitelná, ale léčba trvá delší dobu a není to pouze „spolknutí několika prášků“. Jsem moc vděčný Michalovi za pomoc duchovní i za prostředky na pročištění těla. Hlavně díky energetickému léčení Michala a shiatsu, možná také duchovnímu rozvoji a změně stravy se mi podařilo zkrotit lupenku a věřím, že do budoucna zmizí úplně. Už teď jsem nadmíru spokojený.Filip


Zpět na diskuzi